صفحه‌اصلی غذای خشک سگ بالغ نژادهای کوچک 2کیلویی
اخبار و بلاگ
غذای گربه
آمادگی آوردن گربه به خانه را دارید؟
غذای سگ
نکات مهم در بهداشت سگ
غذای سگ
رژیم غذایی مناسب برای سگ
dogs
غذای خشک سگ بالغ نژادهای کوچک 2کیلویی
1,700,000 ﷼
SKU: 0254000037880028
+ Share
توضیحات نحوه‌ی استفاده نظرات

غذای خشک سگ بالغ ( نژادهای کوچک) با 25% پروتئین

با مکمل پروبیوتیک

این محصول بر اساس نیازهای بدنی سگهای بالغ نژاد کوچک فرموله شده و حاوی 25% پروتئین تازه همراه با مکمل های ویتامین و مواد معدنی کمیاب مورد نیاز بدن سگهای بالغ نژاد کوچک میباشد. این محصول یک غذای کامل است و در کنار آن نیازی به غذای دیگری نیست .دانه ها (کیبل ها) ی این غذا، مناسب جویدن و بلع سگهای بالغ نژاد کوچک طراحی شده تا مصرف آن برای این نژاد ها راحت تر باشد.


ترکیبات :

گوشت مرغ تازه، پودر گوشت مرغ، پودرگوشت قرمز،ذرت، گندم، گلوتن، ماکارونی، DCP، پودر تخم مرغ کامل، روغن گیاهی، چربی حیوانی، لیزین، متیونین، ویتامین E، مکمل مولتی ویتامین و مواد معدنی کمیاب، مخمر های پروبیوتیک و پریبیوتیک، طمع دهنده ی طبیعی و آنتی اکسیدان.

روش استفاده : مقدار غذای روزانه برحسب وزن سگ در جدول توضیحات مشخص شده که میبایست این مقدار غذا را حداقل طی دو وعده (یا بیشتر) در اختیار سگ قرار داد. توجه داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شود به همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدید را با غذای قبلی مخلوط کرده تا در مدت زمان 3 تا 4 روز سگ شما به غذای جدید عادت کند . لطفا همواره آب آشامیدنی تازه در اختیار حیوان قرار دهید.
محصولات مرتبط